Необхідні документи:

 1. Лист-звернення з проханням взяти на облік в Київській Регіональній митниці (КРМ) (довільна форма, фірма … ОКПО, у зв’язку з початком зовнішньо-економічної діяльності, просить взяти на облік у №ВМО, раніше акредитація не проводилась) (Може бути складений митним брокером за Вашим бажанням)
 2. Інформаційне повідомлення про наявність чи відсутність іноземних інвестицій. (Може бути складений митним брокером за Вашим бажанням)
 3. Статут підприємства (оригінал + нотаріально завірена копія)
 4. Свідоцтво про державну реєстрацію нового зразка 2006 року (на синьому фоні) (оригінал + нотаріально завірена копія)
 5. Довідка із статистичного управління (оригінал + копія нотаріально завірена)
 6. Наказ про призначення директора (оригінал) та протокол зібрання засновників (оригінал + копія). У випадку коли у директора немає київської реєстрації, вказати фактичну адресу проживання.
  Якщо директор іноземець – дозвіл на працевлаштування в Україні, наказ про тимчасове призначення виконуючого обов’язки директора, матеріальну та юридичну відповідальність працівника фірми з Київською пропискою.
 7. Накази по підприємству про призначення бухгалтера і відповідальних осіб по роботі з митницею. Вказати: прізвище, ім’я, по-батькові; зразок підпису, номер тел, паспортні дані, місце реєстрації, з наказом ознайомлений. (Може бути складений митним брокером за Вашим бажанням)
 8. Свідоцтво платника ПДВ або свідоцтво платника єдиного податку (оригінал + копія) . Адреса податкової, з індексом і № телефону, ЄДРПОУ податкової.
 9. Довідка з банку про відкриття рахунків (оригінал, який залишається на митниці). На окремому папері для брокера вкажіть повну адресу банку з індексом.
 10. Договір про оренду, або купівлю-продаж ( свідоцтво про власність! власника або того, хто здає в оренду, завірене печаткою орендодавця) приміщення (оригінал + копія). Якщо строк дії договору оренди перебільшує 3 роки – необхідна нотаріально завірена копія.
  УВАГА! Фактична адреса в житловому фонді дозволена лише для фізичних осіб – підприємців! Юридичні особи мають надати договір оренди в нежитловому фонді. Якщо в договорі оренди приміщення передається актом прийому-передачі – необхідна його наявність.
 11. Оригінал і ксерокопії паспортів директора, бухгалтера і осіб, відповідальних по роботі з митницею.
 12. 3 оригінали облікової картки – складається брокером.
 13. Довідка про взяття на облік платника податків (4ОПП)
 14. Папка „корона” широка.
 15. Вкажіть номер телефону, який буде позначений в обліковій картці.
 16. Договір про надання послуг по декларуванню
blank